Promocja!

Stolik kawowy 101 cm, biel/ dąb artisan

Pierwotna cena wynosiła: 500,00 zł.Aktualna cena wynosi: 270,00 zł.

-46%

1 w magazynie

Ten „Stolik kawowy Piave, 101 cm, w modnych kolorach, nowoczesny” od Home Affaire idealnie uzupełni Twoją przytulną oazę. Jego połyskliwe wykończenie nadaje mu odblaskowy i rozświetlający efekt. Twój nowy mebel wytrzyma obciążenie do 10 kilogramów. Blat wykonany jest z płyty MDF, dzięki czemu jest odporny na wilgoć. Został wyprodukowany w Europie.

Udekoruj go pięknie lub wykorzystaj jako praktyczną powierzchnię — wszechstronny „Stolik kawowy Piave, 101 cm, w modnych kolorach, nowoczesny” od Home Affairse.

Liczba półek: 1
Wymiary
Szerokość: 101 cm
Głębokość: 54,5 cm
Wysokość: 46,5 cm
Maksymalne obciążenie: 10 kg
Grubość blatu: 1,6 cm
Szerokość półki: 90 cm
Grubość półki: 1,6 cm
Waga: 17,5 kg
Materiał
Materiał blatu: Płyta MDF

Kolor blatu: Biała folia z połyskiem
Kolor nóg: Dąb Artisan
Łatwy samodzielny montaż z instrukcją
Stan dostawy: Zdemontowany
Liczba opakowań: 1

Meble outletowe. Zachodnio-europejski design z najlepszych sklepów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Stolik kawowy 101 cm, biel/ dąb artisan”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *