Blog

Naszym celem jest przede wszystkim dostarczenie klientom z całej Polski świetnej jakości mebli drewnianych, które produkowane są w wielu krajach Europy z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal. Pochodzą one od najlepszych producentów chociażby z Włoch czy Niemiec. Przygotowujemy dla naszych klientów nowoczesne oraz klasyczne meble do wielu pomieszczeń domowych, stale poszerzając naszą ofertę o nowe, bardziej urozmaicone produkty.

Stworzenie bloga

Aby dzielić się naszą wiedzą z osobami szukającymi porady w sprawie zakupu optymalnych mebli do własnego wnętrza czy zmiany aranżacji swoich pomieszczeń, stworzyliśmy blog dotyczący aranżacji wnętrz. Na stronie internetowej sklepu meblowego Moders będziemy regularnie zamieszczać artykuły branżowe, prezentujące wiele cennych informacji dotyczących nowoczesnej aranżacji wnętrz. Mamy nadzieję, że dzięki naszym tekstom zyskają Państwo potrzebną wiedzę do zastosowania pożądanych zmian w domu.

Zamieszczane treści

Pragniemy dostarczać Państwu najświeższych, a jednocześnie wiarygodnych informacji na temat nowości dotyczących wyposażenia wnętrz i aktualnych trendów panujących na rynku. Będziemy starali się przybliżyć zarówno popularne style, jak i całkiem nowe oraz nieznane sposoby na wyposażenie swojego domu. Chcemy dzielić się z Państwem cennymi poradami, a także inspiracjami, które , mamy nadzieję, okażą się pomocne w aranżacji domowych pomieszczeń.

Najbliższe tematy

W pierwszej kolejności chcielibyśmy Państwu bliżej przedstawić uniwersalny i modny od wielu lat styl skandynawski. Te oszczędne w dodatkach, minimalistyczne wzorce będziemy chcieli później zestawić z jego przeciwieństwem pod wieloma względami, czyli stylem glamour, dedykowanym osobom, które cenią nie tylko elegancję, ale również bogato wyposażone wnętrza. Będziemy starali się tworzyć również teksty typowo poradnikowe, pomagające chociażby, jak wybrać odpowiedni fotel do własnego wnętrza, a także w jakich aranżacjach najlepiej wykorzystać celowo postarzane meble.

Dywan do każdego wnętrza

Opublikowano Dodaj komentarz

Dywan do każdego wnętrza jest dodatkiem uniwersalnym. Przez wiele lat bagatelizowane, dywany wracają w wielkim stylu, stając się nieodłącznym elementem każdej stylizacji.

Do tej pory dywan był wykorzystywany w najbardziej oczywisty sposób, uzupełniając aranżacje salonów i pokoi. W nadchodzącym sezonie znalazł dla siebie nieoczywiste zastosowania. Czytaj dalej Dywan do każdego wnętrza

Jak urządzić ciemną i jasną sypialnię?

Opublikowano Dodaj komentarz

Planujesz remont, a może tylko czujesz, że musisz zmienić coś w Swojej sypialni. Zastanawiasz się co wybrać i jak urządzić ciemną i jasną sypialnię? Oto kilka pomysłów, które w łatwy sposób możesz wykorzystać w swoich aranżacjach. Czytaj dalej Jak urządzić ciemną i jasną sypialnię?

Kreatywne pomysły na pokój dziecięcy

Opublikowano Dodaj komentarz

Pokoje dziecięce nie są przestrzenią, którą można łatwo urządzić. Aranżując takie wnętrze musisz wykorzystać wszystkie znane Ci kreatywne pomysły na pokój dziecięcy. A więc do dzieła! Czytaj dalej Kreatywne pomysły na pokój dziecięcy

Jakie łóżko jest najzdrowsze?

Opublikowano Dodaj komentarz

Łóżko to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy mebel w Twoim domu. Wybierając nowe, zastanawiasz się jakie łóżko jest najzdrowsze? Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, które ułatwią Ci wybór najzdrowszego łóżka. Czytaj dalej Jakie łóżko jest najzdrowsze?

Welur – przyszłoroczny must have

Opublikowano Dodaj komentarz

Welurowy akcent w aranżacji pomieszczenia, sprawia, że takie wnętrze wygląda przytulnie i elegancko. Dlatego właśnie welur-przyszłoroczny must have, to coraz popularniejsze hasło.

Welur uznawany jest za tkaninę szlachetną, która wprowadza do każdego pomieszczenia odrobinę luksusu. Ta modna tkanina jest idealnym wyborem dla wszystkich miłośników stylu glamour. Czytaj dalej Welur – przyszłoroczny must have

Akcenty roślinne w aranżacji wnętrz

Opublikowano Dodaj komentarz

Akcenty roślinne w aranżacji wnętrz wykorzystywane są od dawna. W ostatniej dekadzie coraz popularniejszy staje się styl, w którym akcenty roślinne grają kluczową rolę, a rośliny w doniczkach tworzą żywe dekoracje.

Styl botaniczny narodził się w połowie XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Czytaj dalej Akcenty roślinne w aranżacji wnętrz

Meble z drewna z recyklingu, oryginalne meble za grosze

Opublikowano Dodaj komentarz

Meble z drewna z recyklingu coraz śmielej wkraczają na salony. Dzięki rosnącej popularności stylu eco, zyskują coraz to nowe, wysublimowane formy, nie tracąc nic ze swojej naturalności.

Idea recyklingu z każdym sezonem coraz bardziej zyskuje na popularności. Ekologia stała się modna, a meble z recyklingu stały się jej synonimem. Czytaj dalej Meble z drewna z recyklingu, oryginalne meble za grosze

Najmodniejsze kolory ścian w nadchodzącym sezonie

Opublikowano Dodaj komentarz

Czy planujesz remont, czy tylko niewielką metamorfozę wnętrz, na pewno zastanawiasz się, jaki jest modny kolor w tym sezonie? Trendy kolorystyczne aranżacji wnętrz zmieniają się równie często, co te w modzie.

Jakie kolory będą modne w nadchodzącym sezonie? Czytaj dalej Najmodniejsze kolory ścian w nadchodzącym sezonie

Modne oświetlenie domu, trendy na najbliższy rok

Opublikowano Dodaj komentarz

Oświetlenie domu i mieszkania musi być przede wszystkim funkcjonalne, ale ważne też jest, żeby było również stylowe. Modne oświetlenie w pomieszczeniach domowych łączy w sobie te dwie funkcje.

Trendy w oświetleniu mieszkań Czytaj dalej Modne oświetlenie domu, trendy na najbliższy rok