Promocja!

Białe biurko w rustykalnym stylu, 140 cm

Pierwotna cena wynosiła: 1 150,00 zł.Aktualna cena wynosi: 600,00 zł.

-48%

1 w magazynie

Wymiary (szer./gł./wys.): 140/60/83,5 cm

Biurko w prostym, rustykalnym stylu: przytulne i ponadczasowe. Idealne do ciepłego i zachęcającego środowiska pracy.

Elegancko wyprofilowana krawędź blatu nadaje mu wyjątkowego charakteru i zapobiega spadaniu przedmiotów z tyłu.

Praktyczna szuflada na drobiazgi w zasięgu ręki oraz regulowana półka za drzwiczkami zapewniają porządek i dobrą organizację w miejscu pracy.

Powierzchnia pokryta melaminą jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa w czyszczeniu. Chroni produkt przed zużyciem i plamami.

To biurko „Aalborg” marki Home Affairse jest idealne dla Ciebie, jeśli pracujesz w domu lub lubisz spędzać wolny czas przy komputerze. Regulowana półka zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania, gdy jej potrzebujesz. Twój nowy mebel wytrzymuje ciężar do 20 kilogramów.

Liczba szuflad: 1
Liczba zamkniętych przegródek: 2
Liczba drzwi: 1
Wymiary
Szerokość: 140 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 83,5 cm
Maksymalne obciążenie: 20 kg
Głębokość blatu: 58,5 cm
Wysokość blatu: 76 cm
Wysokość do dolnej krawędzi stołu: 74,5 cm
Grubość blatu: 1,5 cm
Odległość między nogami stołu: 98 cm
Kolor: biały
Powłoka powierzchni: melaminowana
Łatwy samodzielny montaż z instrukcją
Stan dostawy: zdemontowany

Meble outletowe. Zachodnio-europejski design z najlepszych sklepów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Białe biurko w rustykalnym stylu, 140 cm”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *