Meble z outletu w duchu zero waste

Nie znosisz marnotrawstwa? Chcesz dołożyć swoją małą cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego? A może po prostu polujesz na atrakcyjne okazje cenowe i rozglądasz się markowym wyposażeniem wnętrz za naprawdę niewielkie pieniądze? Meble z outletu Moders będą dla Ciebie idealnym wyborem! Kupisz tu szafki sosnowe, eleganckie stoły z dębowymi nogami, biurka z frezowanym frontem i tysiące innych produktów od znanych producentów z całej Europy, m.in. Guido Maria Kretschmer czy Woodman.

W dużej mierze są to wyroby ze zwrotów bądź nadwyżki produkcyjne, które nie znalazły nabywców za granicą. Czasami możesz też trafić w naszym outlecie na meble z niewielkimi uszkodzeniami, które w łatwy sposób da się naprawić lub zamaskować. Dając im drugie życie, zapobiegasz powstawaniu śmieci i pomagasz w ograniczeniu śladu węglowego. Życie według zasad zero waste opłaca się nam wszystkim – to ważne z punktu widzenia ekologii, bo pomaga oszczędzać zasoby naturalne niezbędne do produkcji nowego wyposażenia i przeciwdziałać zmianom klimatu, Ty natomiast zyskujesz dobrej jakości produkty bez sięgania głęboko do portfela.

Outlet Moders – meble zero waste z ekologicznych materiałów

Produkty proponowane w naszym sklepie internetowym są przyjazne środowisku naturalnemu na wiele różnych sposobów. Zamawiając meble z outletu, masz czyste sumienie jako zwolennik koncepcji zero waste. Dostępne w sprzedaży wyposażenie wnętrz jest bowiem:
• produkowane z drewna posiadającego certyfikat FSC, spełnia więc rygorystyczne normy ekologiczne,
• solidnie wykonane – wyroby posłużą Ci przez wiele lat, a każdy dzień, gdy będą zdobić Twoje mieszkanie, to zwycięstwo natury, bo do środowiska nie trafi kolejna partia śmieci,
• stworzone z naturalnych materiałów nadających się do recyklingu – nawet, gdy po jakimś czasie meble kupione w naszym outlecie nie będą się już nadawać do użytku, wiele z nich da się przerobić na nowe w pełni, funkcjonalne wyposażenie.

Zero waste i przeciwdziałanie powstawaniu nowych odpadów to bardzo ważne wartości w polityce firmy Moders. Dołącz do setek świadomych ekologicznie Klientów naszego outletu i zamów pełnowartościowe meble ze zwrotów i nadwyżek – środowisko będzie Ci wdzięczne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *