Koszyk

Stoliki kawowe z metalowymi elementami pasujące do każdej aranżacji

Tego rodzaju mebli nie może zabraknąć w żadnym salonie, a już na pewno nie w domu lub mieszkaniu, gdzie przyjacielskie spotkania przy parującym kubku są częstsze niż zmiany w Polskim Ładzie. W ostatnich latach nowoczesne stoliki kawowe z metalowymi elementami stały się obowiązkowym elementem wyposażenia wnętrz i to praktycznie bez względu na preferowaną aranżację. Uwielbiają je bowiem zarówno miłośnicy surowych wykończeń charakterystycznych dla stylu industrialnego czy osoby zakochane w minimalistycznych wnętrzach urządzonych zgodnie z prawidłami szkoły skandynawskiej, jak i zwolennicy pełnych blasku, luksusowych aranżacji glamour. Ich zaletą jest bowiem ogromna uniwersalność, ponadczasowy design i wielkie bogactwo dostępnych kształtów oraz wariantów kolorystycznych.

Elegancki stolik kawowy z metalową ramą – mistrzowskie połączenie piękna i trwałości

 

Bez jakiegokolwiek trudu kupisz meble, które w idealny sposób uzupełnią aranżację Twojego salonu. Użytkownikom ceniącym sobie minimalizm i bezpretensjonalność na pewno przypadną do gustu drewniane stoliki kawowe z metalowymi nogami. Klasyką gatunku są tutaj przede wszystkim wyroby z blatem prostokątnym wykonanym z litego drewna, ale równie często spotykane są też te o kształcie okrągłym bądź kwadratowym – docenią je zwłaszcza osoby chcące urządzić sobie przytulny kącik w rogu pomieszczenia, gdzie będą mogły w spokoju raczyć się ulubionym latte czy cappucino.

Hitem we wnętrzach loftowych i industrialnych są natomiast urzekające prostotą wykonania metalowe stoliki kawowe oraz wyroby z krzyżującymi się ze sobą dolnymi prowadnicami ramy. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju elementów, produkty do złudzenia przypominają meble używane w warsztacie. Design to nie ich jedyny atut – bardzo łatwo utrzymać je w czystości, a ich żywotność jest wręcz niezrównana!

Co będzie pasować do aranżacji w stylu glamour?

 

Genialnie odnajdą się w nich okrągłe stoliki kawowe ze szklanym blatem i błyszczącą, metalową ramą w kolorze złotym. Zdecydowanie warto rozważyć również meble z blatem wykonanym z kamienia naturalnego, np. marmuru, który będzie stanowił atrakcyjny wizualnie kontrapunkt dla nóg chromowanych lub ze stali nierdzewnej. Możliwości jest całe mnóstwo!

Najpiękniejsze stoliki kawowe z elementami metalowymi pasujące do każdej aranżacji znajdziesz na Moders.pl. Zapraszamy do zakupów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *